Zabiegi

Manicure
Zabieg zawiera usunięcie skórek, nadanie kształtu paznokci, opracowanie wału bocznego paznokci przy pomocy frezarki, wygładzenie powierzchni płytki. Czas trwania zabiegu 40 min ( + ew. czas na schnięcie lakieru)

  • Klasyczny (skórki wycinane cążkami)
  • Biologiczny (odsunięcie skórek – bez użycia cążek)
  • Manicure Hybrydowy
  • Manicure Japoński

NOWOŚĆ - manicure Hybrydowy
Alternatywna usługa dla kobiet, które przez 2 do 4 tygodni chce cieszyć się perfekcyjnym manicure.
Aplikacja jest łatwa jak polakierowanie paznokci a trwała jak, żel gdyż specjalny lakier hybrydowy utwardza się w lampie. Jest to trwałe rozwiązanie dla Pań, które nie mogą albo nie chcą nosić paznokci żelowych, nie mają czasu na codzienne malowanie lakierem a chcą cieszyć się pięknymi paznokciami. Lakier hybrydowy nie ściera się, nie odpryskuje, nie zmienia koloru oraz zachowuje wysoki połysk przez długi czas. Lakier jest wyjątkowo elastyczny, nie obciąża płytki paznokcia. Jego usunięcie trwa kilka minut przy pomocy acetonu.
Czas zabiegu to około 40 minut. Zabieg rozpoczyna się od tradycyjnego manicure, następnie paznokcie pokrywane są specjalnymi lakierami, których kolejne warstwy utwardzane są w lamie UV, bezpośrednio po zabiegu paznokcie są suche.
Zabieg polecany jest wszystkim, ceniącym wygodę, czas oraz naturalny wygląd paznokci.

NOWOŚĆ manicure Japoński
Zabieg zawiera usunięcie skórek, nadanie kształtu paznokci, opracowanie wału bocznego paznokci przy użyciu frezarki, odżywienie naturalnej płytki za pomocą specjalnej pasty oraz pudru nadającego głęboki połysk.
Metoda ta wzmacnia paznokcie nadaje im połysk, zasila paznokcie w naturalne składniki m.in. witaminę A + E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza Japońskiego. Ten rodzaj manicure polecany jest szczególnie na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. W celu utrzymania efektu wypolerowane płytki należy zabieg powtarzać co 2 tyg.
UWAGA ! Nie zaleca się po wykonanym manicure malowania paznokci, gdyż trwałość lakieru na wypolerowanej płytce jest krótka.

Pedicure Klasyczny
Zabieg rozpoczyna się odświeżającą kąpielą stóp, następnie usuwany jest zrogowaciały naskórek przy użyciu frezarki, kolejnym etapem zabiegu jest peeling stóp, opracowanie skórek, paznokci, odżywienie, nawilżenie skóry stóp.
Czas trwania zabiegu : 1 h ( + ew. czas schnięcia lakieru)

Pedicure kosmetyczny
Zabieg rozpoczyna się kąpielą stóp, opracowanie skórek, paznokci, krem odżywczy na stopy.
Czas trwania zabiegu : ok. 40 min ( + ew. czas na schnięcie lakieru)

Spa Pedicure
Odprężający pedicure rozpoczynający się kąpielą stóp, usunięciem zrogowaciałego naskórka stóp, następnie usunięciem skórek, opiłowaniem paznokci, zabieg kończy się relaksacyjnym peelingiem połączonym z masażem stóp oraz nawilżeniem skóry stóp.
Czas trwania zabiegu : ok 1,5 h ( + ew. czas na schnięcie lakieru)

* Przy zabiegach pedicure używane są jednorazowe kapturki ścierne, separatory, pilniki oraz japonki.
Przychodząc na usługę pedicure najlepiej zabrać ze sobą japonki albo klapki aby ew. pomalowane paznokcie dobrze doschły.

Przedłużanie, modelowanie paznokci

  • Przedłużanie paznokci na formie lub tipsie za pomocą żelu
  • Modelowanie naturalnej płytki żelem
  • Modelowanie paznokci stóp żelem
  • Usunięcie żelu