Witamy

O nas

Kreowanie wizerunku to zagadnienie, które w dzisiejszych czasach porusza ogromne zainteresowanie. Przywiązujemy dużą uwagę do garderoby, skupiamy się też na fryzurze czy makijażu, pomijamy jednak często wygląd i kondycję naszych dłoni i stóp, które są bardzo ważnym atrybutem naszej urody.

W codziennym wirze obowiązków, pogonią za uciekającym czasem, zapominamy o detalach, jaki mogą wydawać się są nasze dłonie i stopy. A przecież dłonie stanowią instrument służący jako nasze codzienne narzędzie przy pracy, obowiązkach domowych czy podczas nawiązywania kontaktów. Stopy natomiast niosą ciężar swojego właściciela przez całe życie, często narażamy je na źle dopasowane buty, z tworzyw, które bynajmniej nie pomagają im w codziennym „dźwiganiu” właściciela i jego dodatkowych bagaży. Czy nie należy im się odrobina relaksu … ?

Serdecznie zapraszam do skorzystania z szerokiej oferty naszego salonu, , w którym zajmujemy się stylizacją naturalnych paznokci, począwszy do manicure, przedłużania paznokci na formie oraz tipsie za pomocą żelu, ale również wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy. Jeśli natomiast interesuje Państwa możliwość przedłużenia czy zagęszczenia rzęs oraz wykonania makijażu to zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Zapraszam
Katarzyna Tyrka